Květen 2012

Mých top 10 openingů

26. května 2012 v 12:29 | Maiko Hatake |  Japonsko a vše kolem
Konnichiwa.

Tak mě napadlo, že bych mohla udělat žebříček svých nejoblíbenějších openingů, jelikož jsem si už v hlavě dělala i žebříček svých nejoblíbenějších párování, tak proč né i opening, že ano?... ^^"
Nějak mám teď potřebu mít vše přesně nalinkované v seznamech. Openingy, anime, páry, dokonce i své sny a cíle. A prý jsem sangivnik, což nevím, jestli se mám radovat nebo spíš brečet, ale asi budu brečet, protože jsem vždycky chtěla být flegmouš. No nic, to už je dost mimo téma, děcka.

10


Já si prostě nemůžu pomoct, Jigoku Shoujo mě jako anime celkem zklamalo, protože to bylo opravdu furt to samé a pomalu - dobrá, spíš rychle - mě to začalo nudit. To ovšem neubírá openingu na jeho kráse. V jeden čas jsem ho poslouchala každou chvíli, bylo to pro mě děsně uklidňující.

9

THREE
TWO
ONE!! :"DD


Tenhle opening mě v Narutovi hodně poznamenal! Nejdřív se mi strašně nelíbil a přetáčela jsem ho a za pár dní už jsem při něm jen trsala. Když ono je to tak návykové... ^^""

8Matko Boží. Já jsem fakt retard. :"D
Když tenhle opening se tak krásně hodí ke "svému" anime. Je návykový, vtipný a k-kawaii... ^^" *chtěla se vyvarovat tomu slovu*
Protože prostě - Gurugu mawaaruuu, gurugu mawaaruu, gurugu mawaaruu... ^^""

7


We areee fiightiiiiing dreaameeerss!!!

Teď si připadám fakt blbě, ale v tomhle openingu jsou prostě všechny moje srdceryvné vzpomínky! Jak jsem běhala s čelenkou Konohy na čele, s dřevěným kunaiem a shurikenem, který jsem se pořád snažila zapíchnout do našich dveří od garáže. Jak jsem učila svou sestřenku jako největší sensei a učila jsem ji techniky a jak správně skočit, aby ji nikdo neslyšel. *né že by to sama uměla* T.T Omfg! I ty vzpomínky!

6


Dlouho jsem přemýšlela, jestli na šesté místo dát Umineko nebo Higurashi. Nakonec jsem si vybrala Umineko. Opening krásně podtrhuje anime a nejvíc jsem se zamilovala do italského začátku. Ta atmosféra a zpěvaččin hlas. Prostě slast, ale na sestřičku Higu to u mě nemá. ^^"

5

Á! DOSTÁVÁME SE KE SLAVNÉ PĚTICI!


A tady není nic jiného, než Higurashi. Naprosto strhující anime, u kterého jsem se fakt bála. Nejradši bych ho pustila všem, co říkají, že anime jsou pohádky. Miss mi říkala, že jsem divná, no jo, když mě fakt bavilo koukat na to, jak se vzájemně všichni vraždí. ^^ Strach, paranoia, psycho, krev, aaaaw = SLAST!! *.* A opening to všechno náramně podtrhuje. Celé to psycho založené na paranoie, aw. A ještě jedno. Když se opening pustí pozadu, je tam slyšet něco jako "Nemůžeš uniknout.", jednou jsem si to takhle pustila a myslela jsem, že neusnu, protože... je to fakt psycho, děsně psycho.

4


To bych ani nebyla já, kdybych sem k psycho openingu nedala i něco roztomilého, milého a pozitivního, eto. ^^"
K-On! si mě dostal hned prvním dílem, kdy jsem se naprosto ztotožnila s hlavní aktérkou Yui, která je nešikovná, trhlá, miluje jídlo a roztomilé věci. Vždycky, když jsem tenhle opening slyšela, roztrsala jsem se. Nehorázně super op. *.*
*už teď trsá*3 !!


MIRAI NIKKI! Musím na to kouknout! Prostě ten opening - ten... - ten-ten-ten!
Ten opening je prostě nářez!
"Saaa, ajn cvaj draaj..." Asi se ho naučím zpaměti, aaw. Třetí místo a totálně nevím, co k tomu víc psát. Prostě nářez.

2

Present day.
Present time.
HAHAHAHA!

Jop, tak z tohohle jsem měla nachcáno. ^^" Opening je strašně krásný, lehký, jako načechraný polštářek. Jako leký jarní vánek. Krásně vystihuje anime a má úžasnou atmosféru. Prostě geniální, eto... ^^" *moc neví, co k těm openingům už psát*

1!! MUHAAHAHA!

Co jiného od Maiko čekat, ano... Tenhle opening miluji. Strašně moc. Je dokonalý. Textově se úžasně hodí k Higashi, což je také moje nejoblíbenější anime a Oasis mám moc ráda. Opravdu dokonalost, tenhle opening jsem si vychutnávala díky kamarádce Herr už daleko předtím, než jsem viděla anime. Falling Down. ♥

Useznamovaná Maiko